Witamy na stronie Willi OPAL w Grzybowie.  Znajdujemy się 250 m od najpiękniejszej plaży nad Bałtykiem.

Serdecznie zapraszamy !

 

W 2011r uruchomiliśmy nowo powstałe skrzydło z zapleczem gastronomicznym, dającym możliwość wyżywienia naszych gości na miejscu, jak również dogodne warunki do organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji. Nasi kucharze zadbają o pyszne  śniadania w formie bufetu i przygotują kilka dań do wyboru na obiad.  Dla grup zorganizowanych oferujemy   indywidualnie skomponowane  menu  ( np : . wegetariańskie lub dietetyczne)

Zapraszamy do naszego Grzybka. Posiadamy największy wybór piwa  na środkowym wybrzeżu !  Ponad 40 gatunków – dla każdego coś miłego -  Piwa jasne i ciemne, portery, piwa górnej i dolnej fermentacji, pasteryzowane i nie,  czekoladowe, jabłkowe, wiśniowe,  śliwkowe, o smaku coli, miodowe ,  – można tak wymieniać dłuuugo….

 

 

 


Zapraszamy do naszego "grzybka" . Możecie tu spędzić  miło czas przy szklaneczce piwa.

 


 

Grzybowo jest  malowniczą, spokojną miejscowością  wypoczynkową, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie morza, 5 km od centrum uzdrowiska Kołobrzeg.

Morze Bałtyckie tworzy tutaj akwen zwany zatoką grzybowska o długości 7 km i głębokości wcięcia lądu 800m. Szeroka, czysta plaża oddalona  od nas zaledwie o 250 m w połączeniu z lasami sosnowymi, ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, stwarza idealne warunki do wypoczynku.

Portowe miasto Kołobrzeg, jego  zabytki  i uzdrowiskowy charakter  są niewątpliwie atutem spokojnego i cichego Grzybowa, które dając spokój, ciszę, piękną plaże, oferuje wszystkie rozrywki miasta. Dobra komunikacja zapewnia połączenia z miastem o każdej porze dnia. Jeżeli planujesz urlop w idealnych warunkach do wypoczynku – znajdziesz go właśnie tutaj –

ZAPRASZAMY !

O pensjonacie     Cennik     Galeria     Gastronomia     Kontakt     Wesela     Przewozy autokarowe  
Willa Opal wszystkie prawa zastrzerzone Ptojekt i rezalizacja TARO Systems